Виробництво литола і солідолу

Літол і солідол — вкрай затребувані мастильні матеріали. Попит на них не падає протягом усього року, але особливо покупці активізуються в осінньо-зимовий період. Виробництво литола і солідолу може стати дуже прибутковим проектом для починаючого підприємця за наявності грамотно складеного бізнес-плані.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Площа виробничого цеху складає 400 кв. м. Майже половина цієї території відводиться під складські потреби. Лінія складається з мембранного насоса, місткостей різного об’єму, дозатора, змішувача, пакувальної машини, вакуумного агрегату, апарата, що збирає і утилизирующего відходи. Така покупка обійдеться бізнесменові в 25 000 доларів.

Також необхідно закупити вихідна сировина (вуглеводневу масло і спеціальні загусники). На це в бюджет закладається не менше 4000 доларів.

Розміри стартового капіталу не перевищують 40 000 доларів. Для просування продукту на ринок важливо провести хорошу рекламну кампанію. Якщо все зроблено вірно, то окупити вкладення можна через півроку роботи і потім отримувати щомісячний прибуток у розмірі 20-25 тисяч доларів.

Share your thoughts