Виробництво лотків з полістиролу

Одноразові полістирольні лоточки застосовуються в багатьох сферах діяльності. Вони поступово витісняють звичайні пакети і папір для пакування. Організувавши власне виробництво лотків з полістиролу, можна заробити чималі кошти.

Звичайно, асортимент вашого міні-заводу може бути дуже широкий, але найбільшою рентабельністю, як показує практика, характеризується виробництво лотків для яєць, тому для початку зупинимося саме на цьому варіанті.

Потрібно орендувати приміщення площею до 150 кв. м. і встановити в ньому повноцінну виробничу лінію. Непогане бюджетне обладнання пропонується китайськими постачальниками, тому варто звернути увагу саме на них. Також окремо закуповуються прес-форми і, звичайно ж, сировину.

У середньому на організацію виробництва буде потрібно близько 3,5 мільйона рублів. Собівартість побратима лотка в 2 рази нижче, ніж його підсумкова ціна при продажу. Якщо бізнес-план складений грамотно, а канали збуту добре налагоджені, то всі вкладення окупляться вже через 12 місяців роботи.

Поділіться своєю думкою