Виробництво лопат

Лопати — ходовий товар, який користується попитом цілорічно. Особливо ці нехитрі вироби затребувані в період сільськогосподарських робіт, а також взимку, при рясні снігопади. Виробництво лопат різного типу цілком здатне стати прибутковою ідеєю для бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Лопати за матеріалом виготовлення класифікуються на 3 основних типи: пластикові, дерев’яні та металеві. Для кожного з видів потрібно придбати певне обладнання і матеріали. Для лопат з дерева закупіть міцну фанеру, дошку, електричний рубанок, циркулярну пилку, дриль і супутні дрібниці (цвяхи, шурупи тощо). Для пластикових виробів потрібно екструдер, переробляє сировину, а також форми. Лопати з металу зажадають самого великого списку виробничих агрегатів: гільйотина, промисловий штамп, апарат для свердління, зварювання, фарбопульт чи фарбувальна камера, навантажувач або кран-балка.

Є більш бюджетний варіант для починаючих підприємців: можна налагодити постачання дешевих лопат з Китаю, а самому зайнятися виробництвом живців до них. Для їх виготовлення найменше підходять хвойні породи деревини, так як вони виділяють багато смоли. Намагайтеся вибирати сировину без сучків.

Практика показує, що який би напрямок ви не вибрали, в підприємство з виробництва лопат потрібно вкласти не менше 340 000 рублів. Звичайно, ідеальним варіантом буде виготовлення широкого асортименту лопат. При налагоджених каналах збуту терміни окупності складуть не більше 4 місяців, а чистий щомісячний прибуток прогнозується на рівні 100 000 рублів.

Share your thoughts