виробництво літнього душу

У весняно-літній сезон дачники буквально заполоняють власні ділянки та працюють на городах, не покладаючи рук. І на потреби цієї категорії населення можна побудувати невеликий, але дуже прибутковий бізнес.

Якщо плануєте почати виробництво літніх душів, запасіться початковим капіталом у розмірі 190 тисяч рублів. При цьому окупляться вкладення вже протягом 1-2 місяців, а профіт від підприємства складе близько 350 000 рублів.

Якщо подивитися на магазинні розцінки, то одна кабіна душова дачні коштує від 15 до 25 тисяч рублів. При цьому собівартість найдорожчої моделі не перевищує 10 тисяч рублів.

Щоб виготовляти кабінки, не потрібно закуповувати обладнання. Всі деталі продаються окремо. Ваше завдання — придбати витратний матеріал і зібрати з нього «твір дачного мистецтва». Для цього слід орендувати зручне приміщення і обзавестися слюсарним набором інструментів. На початковому етапі можна робити кабінки самостійно, із збільшенням замовлень доведеться найняти помічників (не більше 4 осіб).

Всього дві людини можуть зробити 3 кабінки в день. Нескладно порахувати, що за 22 робочі зміни кількість виробів досягне 66 штук. Собівартість матеріалу для виготовлення 1 моделі — 3000 рублів. Тобто в місяць доведеться витратити на розхідники 198 000 рублів. При цьому продавати кабінки можна буде не дешевше 10 000 рублів. Підсумок: 350 000 рублів чистого прибутку (за вирахуванням податків і інших витрат).

Поділіться своєю думкою