Виробництво лінолеуму

Незважаючи на розвиваються технології, лінолеум був і залишається самим затребуваним видом підлогового покриття. Причин цьому декілька. Першочергові з них — це цінова доступність і довговічність. Покупець на таку продукцію знайдеться завжди, тому на виробництві лінолеуму можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Заснувати власний міні-заводик досить просто. Починати краще з виготовлення комерційної та полукоммерческой різновидів лінолеуму, так як саме вони є сьогодні найбільш популярними, а конкуренція в цій області мала.

Взагалі кажучи, технології виробництва всіх видів лінолеуму дуже схожі, різниця полягає лише у використовуваному вихідному сировину. Покриття може бути натуральним або штучним. Від цього безпосередньо залежить і його вартість.

Повноцінна виробнича лінія коштує досить дорого. Навіть гарна, б/в, модель обійдеться не менше, ніж 4 мільйони рублів.

З урахуванням всіх витрат на оренду та облаштування цеху, зарплату персоналу, допоміжний інвентар, комунікації, стартовий капітал не нижче 10 мільйонів рублів. Середній термін окупності бізнесу — 5 років. І це за умови правильного ціноутворення і налагоджених каналах збуту готової продукції.

Share your thoughts