Виробництво лентоткацких виробів

Текстильна промисловість активно розвивається і вважається однією з найбільш перспективних бізнес-ніш. Головне — вибрати правильне низкоконкурентное напрямок. Як варіант, можна налагодити виробництво лентоткацких виробів. При грамотному підході до реалізації проекту стабільно високий дохід підприємцю забезпечений.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ткані стрічки бувають декоративними, одяго-допоміжними, оздоблювальними, пакувальними. Сфера їх застосування дуже широка, як і різноманітність матеріалів для їх виготовлення. В якості вихідної сировини все частіше застосовують натуральні волокна — бавовну, льон, шовк. Але такі лентоткацкие вироби відрізняються досить високою ціною. Прекрасна альтернатива — стрічки їх хімічних (синтетичних) волокон. Вони мають відмінні характеристики, більш рівномірно фарбуються і коштують на порядок нижче.

В незалежності від області застосування готової продукції, виробниче обладнання абсолютно однакова — необхідно придбати спеціальні ткацькі верстати. На сьогоднішній день більш популярні верстати бесчелночного типу. Вони характеризуються більш високою продуктивністю в порівнянні зі своїми човниковими «побратимами». Крім основного агрегату необхідно придбати снувальні машини та оверлок. Останнє особливо актуальне в тому випадку, якщо планується виготовляти капронові стрічки.

Для успішного старту буде потрібно близько 2 мільйонів рублів. Цієї суми достатньо для оренди приміщення, закупівлі обладнання та вихідної сировини, проведення рекламної кампанії. Основні конкуренти в цьому бізнесі — китайці. Але їхні вироби не можна назвати якісними. Тому, якщо ви зможете запропонувати цільової аудиторії добротний продукт, нехай навіть за більш високою вартістю, то в успіху можна не сумніватися.

Share your thoughts