Виробництво легкосплавних дисків

Автомобільні запчастини та аксесуари — украй затребуваний сьогодні товар, так як кількість легкового транспорту на дорогах неухильно зростає. На виробництві легкосплавних дисків можна побудувати успішний і прибутковий бізнес.

Такий проект ідеальний саме для малого бізнесу. Осилити конкуренцію в масштабах всієї країни навряд чи вийде, а ось зайняти гідне місце на ринку конкретних регіонів цілком можливо. Проведіть грамотний моніторинг у своєму місті, підрахуйте приблизну кількість машин. З отриманих даних можна зробити висновок про очікуваний рівень попиту.

В першу чергу необхідно знайти відповідну ділянку землі. Площа повинна бути значною, щоб на ній можна було розмістити не тільки виробничий цех, але і склади, допоміжні будівлі та адміністративну будівлю. Вашій міні-заводу потрібні кваліфіковані фахівці — техніки, вантажники, слюсарі, охоронці, водії, оператори верстатів і т. д. Їх кількість прямо залежить від масштабів планованого виробництва. З наймом штатного бухгалтера можна «не морочитися» — передайте фінансові справи на аутсоринг.

Ковані легкосплавні диски дорожче литих, тому краще зупинити вибір на виготовленні останніх. Вони сьогодні набагато більш популярні у споживача. Технологія виготовлення нескладна: спочатку закуповується сировина (метал в злитках), потім за допомогою литого агрегату з нього роблять заготовки, які пізніше проходять процедуру охолодження та загартування. Потім отриманий продукт відправляється на механічну обробку. Для організації всіх цих процесів потрібно закупити спеціалізоване обладнання: литну машину, піч, токарний верстат, фарбувальну камеру. Вартість повного комплекту складає близько 1 мільйона 300 000 рублів.

Мінімальна сума стартових вкладень в підприємство з виробництва легкосплавних дисків — 2 мільйони рублів. При грамотно проведеній рекламній кампанії і налагоджених каналах збуту окупність проекту буде достатньо оперативної — на це піде не більше року. Такий мініатюрний завод здатний приносити своєму владе6льцу до 220 000 рублів щомісяця.

Поділіться своєю думкою