Виробництво латексних рукавичок

Рукавички з латексу застосовують не тільки в медичних цілях, але і в побуті. Ці вироби користуються величезним попитом, тому виробництво латексних рукавичок вважається вкрай перспективним видом бізнесу для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту необхідно орендувати приміщення площею не менше 80 кв. м. Виробнича лінія складається з сушильної печі, охолоджуючої системи, ємностей різних розмірів, устаткування основної рами, вулканизирующего верстата, кульової млини, блоку зі щітками, коагулирующего шафи, змішувача, піддону, прес-форми. У загальній складності, на благоустрій цеху доведеться витратити близько 4 мільйонів рублів. Така комплектація дасть можливість виготовляти не менше 100 000 виробів за одну зміну.

Заздалегідь продумайте канали постачання вихідної сировини. Вам потрібно натуральний латекс або його аналог із синтетичних матеріалів, антиокислювач, спеціальна емульсія, титановий пігмент, селітра. Щоб забезпечити свій міні-завод сировиною на місяць роботи, потрібно закласти в бюджет близько 400 000 рублів.

Основною цільовою аудиторією бізнесмена-початківця є оптові покупці — магазини промтоварів, аптечні пункти, лікарні та інші медичні установи.

Якщо виробництво буде справно функціонувати 5 днів в тиждень, то щомісяця можна буде виготовляти до 2 мільйонів рукавичок! Оптом такі вироби продаються в середньому за 10 рублів. Тобто при реалізації 100% товару окупити вкладення можна буквально за місяць трудової діяльності.

Share your thoughts