Виробництво ламінату

Ламінат — один з найпопулярніших обробних матеріалів сучасності, і на його виробництві можна побудувати прибутковий бізнес. Головне — грамотно підготувати бізнес-план.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку визначтеся з асортиментом виробленої продукції. Вивчіть попит у вашому регіоні. Якщо ви живете в невеликому провінційному місті, то доцільно запропонувати цільової аудиторії ламінат з економ-сегмента, так як на «люксовий» товар покупців може просто не знайтися.

Види ламінату розрізняють за індексами. Наприклад, матеріал з індексом від 31 до 34 активно застосовують в офісних приміщеннях, для домашнього використання цілком підійде ламінат з індексом від 21 до 23.

Потрібно враховувати, що ринок підлогових покриттів висококонкурентний. Щоб роздобути на ньому лідируючі позиції, слід ретельно підійти до питання розробки і розкручування власного бренду. Зробіть свою торгову марку яскравою і такою, що запам’ятовується. Обов’язково проведіть масштабну рекламну кампанію. Завдання підприємця — початківця- як можна голосніше заявити про себе.

Не економте на закупівлю сировини для виготовлення ламінату. Від вихідного продукту безпосередньо залежить, якою буде якість кінцевого товару. Для запуску виробництва буде потрібно спеціальне обладнання: багатопильний верстат, сушильна камера, паркетна лінія, просіяно і очисна машина, пакувальна лінія, а також вантажно-розвантажувальні агрегати.

Міні-заводик, виробляє ламінат, буде розташований на досить великій території. Обов’язково знадобляться складські і підсобні приміщення. Для повноцінної та безперебійної роботи буде потрібно найняти не менше 25 одиниць персоналу.

Мінімальна сума стартового капіталу для відкриття ламінатної фабрики — 1,5 мільйона рублів. При налагоджених каналах збуту вкладення окупляться за 4-5 місяців.

Share your thoughts