Виробництво лаку для нігтів

В косметичці кожної сучасної модниці є широка палітра лаків для нігтів. Цей продукт затребуваний завжди, і з кожним роком його популярність тільки росте. Незважаючи на значну конкуренцію в цій сфері, виробництво лаків для нігтів здатне принести підприємцю значний фінансовий успіх.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Процес виготовлення штучного декоративного покриття для нігтьової пластини досить складний. Єдиної рецептури лаків не існує, але загальні риси у кожному з видів такої продукції є. Сучасні автоматизовані лінії значно полегшують виробничі етапи. Вартість повного комплекту обладнання починається від 500 000 рублів. Це досить низька ціна, якщо враховувати, які перспективи криються в цьому бізнесі.

Оскільки відомих і «розкручених» брендів, що виробляють лак для нігтів, досить багато, то залучити цільову аудиторію і утримати її можна лише доступною вартістю товарів і високою якістю. Тому приділіть особливу увагу пошуку технолога для вашого підприємства. Успіх принесе широка палітра кольорів в поєднанні зі стійкістю та зручністю нанесення покриття. Рентабельність лакового бізнесу оцінюється в 40%. При налагоджених каналах збуту терміни окупності не перевищать 12 місяців.

Share your thoughts