Виробництво лакофарбових матеріалів

Лаки, фарби, емалі, розчинники, грунтовки, шпаклівки та інші аналогічні матеріали користуються стійким попитом протягом довгих років. Незважаючи на значну кількість виробників лакофарбових матеріалів, що конкуренція в цій галузі визначається як середня, тому зайняти в ній гідне місце при належному старанні не складе праці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту необхідно орендувати невеликий опалювальний цех, в якому є постійний доступ до чистої води та електрифікація. Примітно, що роль зручного приміщення може зіграти і особистий гараж, так як обладнання для виготовлення лакофарбової продукції досить компактно. Спочатку зупиніть свій вибір на якомусь одному виді товару, згодом, зі збільшенням доходів, можна подумати про розширення виробництва.

Сьогодні спостерігається гострий дефіцит водно-дисперсійних фарб вітчизняного виготовлення. Можливо, варто вибрати в якості основного продукту.

Вартість обладнання безпосередньо залежить від виду продукції, який ви плануєте випускати, а також від продуктивності. Наприклад, повноцінна виробнича лінія для виготовлення ґрунтовок та інших захисних покриттів коштує близько 160 000 рублів (видає до 1000 кг готового продукту на годину).

В якості сировини виступають різноманітні пігменти, зв’язувальні речовини, наповнювачі, загусники і т. д. Для виготовлення водно-дисперсійних матеріалів обов’язково потрібно спеціальний змішувач і насоси.

За попередніми розрахунками, сума стартового капіталу складе від 350 до 400 тисяч. При грамотній рекламній кампанії та просуванні, а також при гідній якості продукції вами продукції всі витрати окупляться вже через 2-3 місяці.

Share your thoughts