Виробництво кистей

Великі і малі пензлика використовуються в самих різних сферах життєдіяльності. Їх застосовують як для малювання та макіяжу, так і для малярно-оздоблювальних робіт. Невелике виробництво кистей для фарбування і мистецтв здатне приносити високий і стабільний прибуток.

Для початку слід орендувати цех площею не менше 400 кв. метрів. Цього вистачить і для розташування виробничої лінії, і для організації особистого простору працівників. Територія в обов’язковому порядку повинна бути обладнана комунікаціями.

Для виготовлення пензлів потрібні такі агрегати: верстати для заточування і фрезерування, машина для отборки ворсу, компактний конвеєр, компресор, фарбувальний апарат, клепальні верстат. Загальна вартість виробничої лінії складе близько 250 000 рублів.

Персонал підприємства повинен бути досвідченим і розбиратися у своїй справі. Особливо ретельно слід підбирати технолога, майстра фрезерування, токаря і маляра.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена досить обширна: кисті можна продавати як в художньому, так і в господарському і будівельному напрямках.

Терміни окупності безпосередньо залежать від якості проведеної рекламної кампанії. Обов’язково створіть особистий сайт в Інтернеті. Хороший ресурс від грамотних фахівців сьогодні коштує не менше 100 000 рублів.

Сумарні витрати на облаштування міні-заводу составятоколо 5 мільйонів рублів. При налагоджених каналах збуту вкладення реально окупити вже за перші півтора року роботи.

Поділіться своєю думкою