Виробництво кисню

Стиснений кисень в балонах застосовується в багатьох промислових галузях, в медицині і сільському господарстві. При цьому «штучний повітря» не завжди просто закупити в потрібних кількостях. Таким чином, попит перевищує пропозицію, і заснувавши власне виробництво кисню, можна отримати стабільно високий постійний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для виробничого цеху існують особливі вимоги безпеки, так як робота буде пов’язана з вибухонебезпечним речовиною. Приміщення повинно знаходитися на віддалі від житлових будинків і мати посилений захист від пожежі. Без отримання дозволу від компетентних інстанцій побудувати бізнес в цій сфері не вийде. На обладнання міні-заводу усіма необхідними системами піде близько 400 000 рублів.

Основне обладнання — це спеціальний генератор, за допомогою якого отримують кисень з атмосферного повітря. Чим могутніше агрегат, тим вище його вартість. Наприклад, генератор з Китаю, запасає близько 10 кубометрів речовини у годину, обійдеться підприємцю в 350 000 рублів, а аналогічне обладнання з продуктивністю 100 кубометрів буде коштувати вже близько 30 000 000 рублів. Такий апарат має можливість виготовляти не тільки кисень, але і азот, але на старті підприємницької діяльність морочитися з таким дорогим придбанням не варто зупиніться на чомусь середньому.

Кисень добувають не тільки з повітря, але і з балонного повітря, а для його виробництва потрібно потужний компресор. Звичайно, балони можна закуповувати в інших виробників, але це набагато менш вигідно з фінансової точки зору. Тому краще один раз витратити на додаткове обладнання близько 400 000 рублів

Загальна сума стартових вкладень становить близько 1 300 000 рублів. Рентабельність при використанні атмосферного сировини оцінюється в 150%, балонного — у 100%. Чистий щомісячний прибуток від виробництва кисню не менше 150 000 рублів. Тобто окупити всі витрати гарантовано можна вже за рік роботи.

Share your thoughts