Виробництво килимів з гумової крихти: бізнес-ідея в маленькому місті, виробництво

Різноманітні гумові покриття вже давно і міцно увійшли в наше повсякденне життя. Гумовий підлогу сьогодні можна побачити де завгодно: на дитячому майданчику, стадіоні, у басейні, біля входу офісної будівлі. Найчастіше такі покриття набагато зручніше, дешевше і, що важливо, безпечніше звичних матеріалів начебто асфальту, мармурової плитки і т. д.

При цьому самі покриття можуть бути представлені в декількох видах: плитка, наливні покриття та рулонні покриття або килими. Всі вони мають свої нюанси в експлуатації і установці. Приміром, плитка легко монтується, але в цілому покриття з неї швидко виходить з ладу — окремі плитки легко «вилітають». А ось наливне покриття складно монтувати і змінювати, оскільки воно вимагає спеціальних умінь від майстра і ідеально рівній поверхні. Для тих, хто не хоче монтувати покриття самостійно, є компромісний варіант — гумові килими.

Щоб взятися за виробництво килимів з гумової крихти, знадобиться спеціальне обладнання.

Купувати апарати для подрібнення автомобільних шин в крихту зовсім необов’язково. По-перше, це коштує чималих грошей, а по-друге куди простіше купити вже готову крихту у шиноперерабатывающих підприємств.

Щоб отримати гумовий килим, знадобиться прес гарячого формування і прес-форми. Як же виготовляється гумовий килим? Гумові гранули викладаються в спеціальні форми і направляються під прес, де протягом 30 хвилин спресовуються під впливом високих температур.

Варто врахувати, що обладнання для створення такого виробництва буде коштувати зовсім недешево. Крім того, знадобиться спеціальне виробниче приміщення, робочі та адміністративний персонал. Вкрай важливі для виробництва гумових килимків фахівці зі збуту, адже мало виготовити виріб, потрібно ще і продати його.

При цьому вашими покупцями можуть стати як звичайні громадяни, яким необхідне покриття для дачних доріжок або дитячого майданчика у дворі заміського будинку, оскільки різні організації — великі компанії, що вирішили обробити вхідну групу в офіс таким матеріалом, фітнес-центри, різні виробництва.

Самі по собі гумові килими не вимагають навичок монтажника, але з часом, щоб збільшити виручку, ви можете захотіти також налагодити виробництво гумової плитки і безшовних покриттів. В цьому випадку вже знадобиться організувати роботи по монтажу покриттів, адже клієнт не зможе, та й не захоче впоратися з цим самостійно.

Бізнес по виробництву килимів з гумової крихти хороший для тих, хто володіє значною сумою для початкових вкладень, має підприємницький досвід і готовий почекати повернення інвестицій.

Поділіться своєю думкою