Виробництво кухонних гарнітурів

Кухонні гарнітури не втратили своєї затребуваності навіть у кризу. Цей товар у всі часи користується високим попитом у населення. На виготовленні меблів для кухні виразно можна побудувати вигідний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно знайти підходящу території. Виробнича площа повинна бути не менше 200 кв. м. Цього достатньо для розміщення складів, цехів і офісу. На початковому етапі акцент варто зробити на середній ціновий сегмент.

Розглянемо проект кухонних майстерні, яка спеціалізується на виготовленні гарнітурів під замовлення. Для його реалізації достатньо стартового капіталу в розмірі 550-600 тисяч рублів. Цього вистачить і для закупівлі обладнання, та для благоустрою офісу, і для проведення рекламної кампанії. Окупність вкрай оперативна — всього 4 місяці. Далі ваше міні-підприємство буде приносити вам не менше 100 000 рублів на місяць.

Запропонуйте клієнтам як типові моделі гарнітурів, так і послуги дизайнера. Обов’язково повинна бути альтернатива. Виконання замовлень відбувається в кілька етапів. Спочатку клієнт звертається в майстерню. На основі його побажань підбирається оптимальний варіант кухні, складається дизайнерський проект. Потім розраховується вартість послуг і оформляється договір. Далі проводиться закупівля матеріалів у постачальника, виготовлення та зборка меблів, її доставка і установка.

Обов’язково створіть сайт своєї фірми в Інтернеті і покажіть потенційної цільової аудиторії приклади готових проектів. У перший рік рентабельність бізнесу оцінюється в 12%. Надалі, якщо послуги надаються дійсно якісні, ця цифра зросте до 21-22%.

Share your thoughts