Виробництво кухонної солі

Сольовий бізнес мав великі перспективи в усі часи, але сьогодні він вийшов на якісно новий рівень. Виробництво кухонної солі здатне принести стабільно високий дохід навіть починаючому підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перевага цього бізнесу в його простоті. Для реалізації проекту необхідно закупити автоматизовану лінію. Гідне обладнання виготовляють в Китаї. Його вартість безпосередньо залежить від показників продуктивності. Наприклад, лінія, розрахована на обслуговування 2-4 робітниками і здатна виготовляти тільки велику кухонну сіль, коштує близько 7,7 мільйона рублів. Аналогічне обладнання, розраховане вже на виготовлення великої та дрібної солі, а також йодованого продукту, оцінюється в 11,2 мільйона рублів.

Рентабельність підприємства, що виробляє кухонну сіль різних марок, встановилася на рівні 30%. Щоб прискорити окупність, можна паралельно запустити виробництво інших речовин, у складі які є сольовий компонент (соди, соляної кислоти, металевого натрію тощо). Ринок збуту величезний, тому навіть найбільш суттєві вкладення реально окупити вже через пару років роботи.

Share your thoughts