Виробництво крохмалю

Крохмаль — популярний харчовий продукт, який в нашій країні застосовується не тільки господинями на кухні, але й у великих промислових масштабах. Виробництво картопляного крохмалю є перспективним видом бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації міні-заводу потрібно приміщення не менше 80 кв. м. Краще шукати підходящий цех за межею міста. Оптимальним варіантом стане сільська місцевість, де нескладно знайти канали постачання вихідної сировини.

Потрібно закупити обладнання. Повний комплект включає в себе миття, промислову тертку, накопичувач кашки, центрифугу, вакуумну сушку, машину для упаковки. Загальна вартість виробничої лінії становить близько 90 000 доларів. Потрібно враховувати, що виробничі процеси в цьому випадку практично повністю автоматизовані, тому штат робітників буде не надто великим.

Що стосується персоналу, що слід найняти операторів лінії, працівників складу, вантажників, водіїв, охорону, бухгалтера та ремонтника. Доцільно організувати виробництво у дві зміни.

Для виготовлення якісного крохмалю необхідний хороший картоплю. Бульби повинні бути цілими, неушкодженими, тому постачальника потрібно вибирати дуже ретельно.

Знайти канали збуту допоможе грамотна рекламна кампанія. Створіть власний сайт в Інтернеті для залучення великих і дрібних оптовиків, печатайтесь в ЗМІ, беріть участь в тематичних виставках, які допоможуть вам не тільки знайти клієнтів, але і оцінити конкуренцію.

Загальна сума стартового капіталу встановилася на рівні 100 000 доларів. Терміни окупності прогнозуються досить оперативні — не більше 12 місяців.

Share your thoughts