Виробництво крейди

Кольорові крейди обожнюють абсолютно всі діти. Навіть з впровадженням сучасних технологій, крейда залишається одним з найбільш затребуваних шкільних атрибутів. Організувавши предпритие по виготовленню цього популярного товару, можна отримати значний і стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для виробництва шкільної письмовій приладдя для крейдяної дошки використовують природний крейда, який піддається ретельній сортування і пресування. Кольорові крейди виготовляються аналогічним чином, але в цьому випадку до вихідної сировини додають різноманітні барвники. Детальну інформацію про всіх етапах виробничого процесу, від подрібнення до формування та упаковки, можна знайти в мережі Інтернет.

Повноцінна лінія для виготовлення крейди коштує недорого — близько 50 000 рублів. Загальні витрати, які включають закупівлю сировини та пакувального матеріалу, складуть не більше 120 000 рублів.

Основна цільова аудиторія-початківця бізнесмена — магазини з канцелярськими товарами та продукцією для дитячої творчості. Крейду також можна постачати безпосередньо в освітні організації. При налагоджених каналах збуту прогнозовані терміни окупності проекту не перевищить 2-х місяців.

Share your thoughts