Виробництво краваток

Краватка — невід’ємний аксесуар ділової людини. На виготовленні цього атрибута можна побудувати досить прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Існують дві основні моделі краваток — класична і у формі метелика. Шити їх нескладно, але необхідно використовувати тільки якісні матеріали. Якщо ви хочете обійти конкурентів, що пропонують ширвжиток, віддайте перевагу шовковим тканинам, атласу і натуральної вовни. Як підкладкової тканини використовується чистий бавовна. Це те, що стосується класичних варіантів. З краватками-метеликами можна поекспериментувати, тут рамки не на стільки обмежені.

Складного обладнання не потрібно — необхідно придбати швейну машину та інструменти для розкрою. Якщо ви самі володієте всіма швейними навичками, то на початковому етапі варто працювати в поодинці. Коли бізнес піде в гору, можна залучати швачок-надомницями, за допомогою яких є можливість виготовляти великі партії товару. Організовувати повноцінний цех варто вже тоді, коли ви будете отримувати стабільно висока кількість замовлень, а при грамотно обраної маркетингової стратегії це відбудеться досить швидко (в середньому, через 4-5 місяців).

Щоб залучити клієнтів, необхідно в обов’язковому порядку створити барвистий і красивий каталог продукції — не шкодуйте на це сил, часу і фінансів. Зверніться до хорошого фотографа, налагоджуйте співпрацю з друкарнями. Прекрасним засобом просування є Інтернет, тому потрібно створити особистий сайт з електронним каталогом виробів. Задійте соціальні мережі, місцеві ЗМІ, пропонуйте свої краватки в роздрібні торговельні мережі, організуйте пошиття ексклюзивних моделей під замовлення, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts