виробництво краваток з штучної павутини

Новий проект запустила компанія Bokt Treads. Співробітники компанії винайшли унікальні технології виробництва штучного шовку. Вирощується павутина в особливих умовах із застосуванням біоінженерних напрацювань науковців. З першого отриманої сировини вже були зшиті краватки. Одне таке виріб було оцінено 314 доларів, але компанія вирішила провести своєрідну рекламну акцію-лотерею, призами в якій стали ці оригінальні предмети гардероба.

Біоінженери стверджують, що павуковий шовк дуже давно зацікавив фахівців модної індустрії. Цей матеріал характеризується підвищеною міцністю, зносостійкістю, малою вагою. До того ж він чудово тягнеться.

Створити аналог шовкової павутини — величезне досягнення, яке може вивести промислове виробництво одягу на якісно новий рівень.

Співробітники компанії не планують зупинятися на досягнутому. У планах на найближче майбутнє синтез штучної вовни та інших матеріалів, які будуть проводитися масово і виступати прекрасною сировиною для пошиття. Також новатори збираються задіяти у своєму проекті паперові відходи і тирса, які у великій кількості утилізуються деревообробними виробництвами.

Поділіться своєю думкою