Виробництво крафт-пакетів

Ринок пакувальних матеріалів процвітає і розвивається. Досить прибутковий і успішний бізнес можна побудувати на виробництві крафт-пакетів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Крафт-пакет — тара для упаковки продуктів, виконана з щільного паперу. Основною її перевагою є висока екологічність і міцність. Такі мішки виготовляти нескладно і прибутково. Потрібно знайти вентильоване і опалювальне приміщення площею близько 60 кв. м. Для контролю за виробництвом достатньо буде 2-4 робочих. Найпростіша виробнича лінія, що складається з агрегату для отримання паперової трубки, формувального і склеює автомата для дна, формовочно-клеїть машини для ручок, оцінюється в 350 — 500 тисяч рублів. Якщо планується випуск пакетів з логотипом, то додатково доведеться придбати флексодрукарський верстат за 650 — 700 тисяч рублів. При наявності фінансових можливостей є сенс додатково встановити автомат для гофрованого паперу.

За прогнозами фахівців, попит на крафт-пакети буде тільки рости. Ці вироби дуже зручні для упаковки фаст-фуду, вугілля і будівельних сумішей, зберігання харчових продуктів, оформлення подарунків. Так що проблем з пошуком клієнтів виникнути не повинно. Головне — грамотно побудувати рекламну кампанію.

Експерти оцінюють рентабельність бізнесу з виробництва паперових пакетів в 35%. Мінімальні стартові вкладення становлять 1 мільйон 300 000 рублів. Собівартість 1 крафт-пакета коливається в діапазоні від 3 до 20 рублів, продати його можна вже в кілька разів дорожче (від 10 до 40 рублів). Таким чином, окупність буде досить оперативною.

Share your thoughts