Виробництво крабових паличок

Сьогодні всім відомо, що так звані «крабові палички» ніякого відношення до м’яса крабів не мають. Виготовляють їх з особливого рибного фаршу — сурімі, але від цього популярність продукту не зменшується, а тільки зростає. Саме тому на виробництві крабових паличок можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відразу варто сказати, що подібне підприємство потребує значних вкладень на старті — близько 5 мільйонів рублів. Велика частина цієї суми піде на закупівлю обладнання. Повноцінну виробничу лінію можна замовити безпосередньо з Китаю. У цьому випадку її вартість разом з доставкою та монтажем не перевищить 2 мільйонів рублів. В склад комплекту входить безліч важливих агрегатів: подрібнювачі, куттер, крохмальний змішувач, вымешиватель, змішувач для харчових барвників, охолоджувач, формувальний апарат, прес, коагулятор, машина для нарізки і згортання, барвник пристрій, конвеєр, пакувальний вузол, стерилізатор, дегидратор, охолоджуючий тунель.

Щоб розмістити все необхідне, потрібно орендувати цех площею не менше 200 кв. м. Для виробництва 100 кг крабових паличок в годину буде потрібно найняти близько 20 осіб (робота позмінно). Також необхідно обладнати складське приміщення.

Собівартість 1 кг якісного продукту становить не більше 60 рублів, оптом ж палички закуповують вже набагато дорожче — приблизно по 100 руб./кг. Прибуток для бізнесмена очевидна!

Потрібно відзначити, що конкуренція в цій сфері на вітчизняному ринку невелика, і якщо ви зумієте запропонувати клієнтам максимально якісний і смачний товар, то реалізувати його буде нескладно.

Share your thoughts