Виробництво ковроліну

На зміну старим і вже набридли килимам в наших будинках поступово приходить більш сучасний, міцний і стильний ковролін. Таке підлогове покриття користується величезним попитом, тому виробництво ковроліну вважається дуже вигідним починанням для молодих бізнесменів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Якісний ковролин складається з декількох шарів: верхнього ворсу, скріплюючого шару, та двох основ — первинної та вторинної. У ролі вихідної сировини, як правило, виступають штучні матеріали, такі, як поліамідне волокно. Ці матеріали характеризуються високими показниками зносостійкості.

За способом виробництва ковролін підрозділяється на тафтінговий, тканий і голкопробивний. Останній варіант сьогодні найбільш популярний. Виробнича лінія для виготовлення такого ковроліну функціонує за принципом швейної машинки. Існують і універсальні автоматизовані лінії, за допомогою яких можна проводити різні типи ворсистих покриттів. Коштують вони не менше 8 мільйонів рублів.

У загальній складності, на організацію ковролиновой фабрики необхідно закласти близько 15 мільйонів рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 18-25%. Якщо канали збуту будуть добре налагоджені, то окупити вкладення можна вже за 2 роки роботи.

Share your thoughts