Виробництво котлет

Харчовий ринок — досить висококонкурентне бізнес-ніша, але разом з цим і дуже перспективна. Справа в тому, що потреба в продуктах харчування не тільки не знижується, а, навпаки, зростає щодня. Особливо, якщо ці продукти здатні максимально оперативно перетворитися на ситний обід або вечерю. Тому прекрасним варіантом для відкриття власного бізнесу, не вимагає істотних вкладень, може стати промислове виготовлення м’ясних напівфабрикатів — котлет.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для запуску виробництва знадобиться спеціалізоване обладнання. По-перше, слід купити м’ясорубку. Для приготування великої кількості м’ясного фаршу потрібно промислова м’ясорубка. Вартість залежить від продуктивності. Так модель, здатна перемолоти 750 кг м’яса у фарш обійдеться своєму власникові в 190-230 тисяч рублів. М’ясорубка, здатна видати 1500 кг фаршу за цей же час, варто вже не менше 1,5 млн рублів.

Природно, для виробництва котлет потрібно не тільки чистий фарш, але і інші інгредієнти (цибуля, спеції, овочі і т. д.) — залежно від рецептури. Для створення однорідної маси з усіх компонентів знадобиться фаршмешалка. Вартість цього виду обладнання починається від 120 тисяч рублів.

Ще один агрегат, без якого не обійтися підприємцю — котлетний автомат. Ціна самої простої моделі починається від 220 тисяч рублів.

Щоб працювати з вищепереліченим обладнанням, не потрібно мати особливі знання і високу кваліфікацію. На початковому етапі досить наявності медичної книжки у кожного із співробітників. Освоїти виробничі процеси вкрай просто.

Приблизна собівартість 1 кг готових котлет становить близько 100 рублів, на роздрібному ринку той же обсяг буде коштувати не менше 200-250 рублів. Таким чином, всі витрати окупаються досить оперативно.

Share your thoughts