Виробництво корсетів

Бізнес по виробництву жіночої нижньої білизни процвітає не тільки за кордоном, але і в нашій країні. На щастя, ще не всі сегменти цього ринку добре вивчені і зайняті. Почати власну прибуткову справу можна з виробництва такої деталі інтимного гардероба як корсет.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дійсно, конкуренція в цій сфері вкрай мала. Між тим, корсети сьогодні в моді і користуються великим попитом серед представниць прекрасної статі. Імпортні вироби коштують недешево, тому варто спробувати запропонувати співвітчизницям якісну та доступну за ціною альтернативу.

Для успішного старту необхідні певні знання і вміння. По-перше, потрібно вміти шити, а по-друге, розбиратися в моді. Якщо і те, і інше в наявності — прибуток не змусить себе чекати!

У цьому бізнесі не так важлива кількість, а якість. Зовсім не обов’язково пропонувати публіці максимально широкий асортимент — зупиніть свій вибір на парі-трійці елегантних моделей і доведіть процес їх виготовлення до досконалості.

Корсет складається з безлічі деталей. Число їх коливається в широкому діапазоні від 15 до 30 елементів. Причому більшість потрібних «інгредієнтів» закуповується за кордоном. Тому потрібно знайти хорошого постачальника з демократичною ціновою політикою, оскільки витрати на придбання матеріалів будуть багато в чому залежати від коливань валютних курсів. На перших порах не рекомендується купувати все необхідне на вітчизняному ринку, так як, на жаль, якість пропонованих російськими виробниками товарів поки залишає бажати кращого.

Звичайно, стартувати можна поодинці, але справа піде значно швидше, якщо ви заручіться підтримкою хороших фахівців. В команді не обійтися без модельєра-конструктора, технолога, закрійника, швачки, механіка швейного обладнання.

Досить великі обсяги виробництва припускають наявність просторого приміщення (від 125 кв. метрів), кількох професійних швейних машин і бригади швачок. Тільки поставивши виробництво на потік, є можливість швидко завоювати цю ринкову нішу.

Share your thoughts