Виробництво кормів для гризунів і папуг

Всілякі хом’ячки, морські свинки і папужки нерідко вибираються в якості домашніх улюбленців. Цих представників фауни потрібно добре годувати, щоб вони довго радували своїх господарів відмінним здоров’ям та бадьорістю. Виробництво спеціалізованих кормів для домашніх гризунів і птахів може стати прибутковим бізнес-пректом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно скласти правильну кормову рецептуру. Для цього варто заручитися підтримкою знає ветеринара-технолога. Коли всі інгредієнти для корму будуть визначені, можна закуповувати сировину і приступати до виробництва. В якості вихідних складових можуть виступати насіння соняшнику, просо, овес, пшениця, ячмінь, бобові, овочеві і фруктово-ягідні культури. Купується все це дрібним оптом. Не обійтися і без вітамінних та інших корисних добавок, таких як горіхи, мед, крейда, сухофрукти.

Виробниче приміщення може бути невеликим. Головне, щоб у ньому з комфортом розмістилася автоматизована лінія і знайшлося місце для зберігання вихідної сировини і кінцевої продукції. Обладнання коштує недорого, адже весь принцип його роботи полягає в змішуванні готових інгредієнтів. Окремо купується фасувальна та пакувальна лінії.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 80-100%. Щомісяця навіть при невеликих обсягах виробництва можна отримувати до 700 доларів чистого прибутку. Точних розрахунків дати неможливо, так як на витрати і окупність впливає безліч факторів, у тому числі налагодженість каналів збуту. Але бізнес у будь-якому разі, вважається дуже перспективним, так що спробувати себе у ньому, безумовно, варто.

Share your thoughts