Виробництво консервованої морської капусти

Морська водорість ламінарія більше відома нам під назвою морська капуста. Цей продукт характеризується наявністю величезної кількості корисних мікроелементів у складі. Виробництво консервованої морської капусти має величезні перспективи і чудово підходить для починаючих підприємців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Готові салати з морською капустою користуються великим попитом в магазинах. Щоб налагодити виготовлення такої продукції, необхідно орендувати приміщення площею 150 кв. м. і придбати готову виробничу лінію вартістю від 1 до 1,5 мільйона рублів.

Вихідна сировина закуповується у сторонніх виробників. Воно надходить на міні-заводи в сухому або замороженому вигляді. Оптова вартість — близько 65 рублів за кілограм.

У загальній складності на організацію виробничої діяльності буде потрібно близько 2,5 мільйона рублів. Сюди входить оренда приміщення, придбання обладнання, закупівля вихідної сировини. При налагоджених каналах збуту можна розраховувати на чистий щомісячний прибуток у розмірі 250 000 рублів. Таким чином, окупити всі витрати реально через 18 місяців роботи.

Share your thoughts