Виробництво консервних банок

Консервовані продукти користуються великим попитом у нашій країні. Для виробництва частині з них потрібна спеціальна тара — консервні банки. На виробництві таких виробів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту буде потрібно приміщення площею 450 кв. м. Прекрасне устаткування для виготовлення консервних банок виробляється у нас в країні, тому довго шукати відповідну лінію не доведеться. Ціна — доступна, якість — висока. Плюс, постачальники обладнання надають послуги з його запуску та налагодження, а також навчають персонал, при необхідності. Комплект верстатів, за допомогою якого можна отримати до 50 одиниць продукції в хвилину, коштує близько 530 000 рублів. Для обслуговування лінії достатньо 2-х операторів.

Передбачувана величина стартового капіталу — 3 мільйони рублів (з урахуванням формування сировинної бази і зарплатного фонду). Канали збуту налагодити досить просто — зверніть увагу на заводи, що виготовляють рибні консерви і тушонку. Якщо маркетингова стратегія вироблена вірно, то витрати реально окупити за рік роботи.

Share your thoughts