Виробництво клінкерної цегли та плитки

Клінкерну цеглу і плитку масово використовують для облицювання будівель різного призначення. Ці матеріали характеризуються високою міцністю, надійністю, прекрасно переносять високу вологість, стійкі до перепадів температури і не вимагають складного обслуговування. Організувавши виробництво клінкерної цегли, можна в короткі строки одержати досить високий і стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Переваг у цього виду бізнесу дуже багато: сам процес досить простий, немає необхідності закуповувати дороге обладнання і набувати будь-яких спеціальна освіта. Досить вивчити технології виробництва, яких може бути кілька. Докладніше про кожному методі виготовлення облицювальних матеріалів можна прочитати на просторах Інтернету. Вибирайте для себе оптимальний варіант і приступайте до реалізації плану!

Основною сировиною для виготовлення клінкерної плитки служить тугоплавка глина. Нерідко в розчин додають міцні мінерали або оксиди металів, що підвищує його міцнісні характеристики і зносостійкість.

Організувати виробництво можна навіть в гаражі. Досить придбати змішувач, формувальний верстат, розігріваючу піч, сушильна шафа і супутній інвентар (совки, лопати, візки тощо).

Собівартість 1 кв. м. стойматериала становить, в середньому, 250 рублів. Продавати цеглу і плитку оптом можна не менше, ніж за 750 руб/кв. м. Таким чином, мінімальна чистий прибуток зі 100 квадратів цегли складе 50 000 рублів. В місяць можна виробляти до 1000 кв. метрів виробів. Тобто початкові вкладення, які становлять 1 000 000 рублів, окупляться вже через 2-3 місяці роботи.

Share your thoughts