Виробництво клею ПВА

Клей ПВА використовується у багатьох сферах діяльності. На виробництві цього популярного клею можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Клей ПВА підрозділяється на кілька видів — побутової, канцелярський, універсальний, класу «супер», а також гомополимерная полівінілацетатна дисперсія. Починаючий підприємець може зайнятися виробництвом всіх цих типів одночасно, а можна вибрати тільки декілька різновидів.

Для благоустрою виробничого цеху потрібно закупити спеціалізоване обладнання: вартість автоматизованої виробничої лінії, здатної видавати до 60 кг готового продукту на годину, починається від 320 000 рублів. Окремо купується диссольвер і фасувальний агрегат (загальна вартість — близько 200 000 рублів).

Для цеху буде достатньо орендувати приміщення площею 35-40 кв. м. Цього вистачить і для розміщення обладнання, і для складської зони.

Потрібно відзначити, що виробництво ПВА — дуже вигідний бізнес. Наприклад, собівартість 1 кг клею типу «універсальний» становить близько 14 рублів. Ринкова ж ціна в кілька разів вище. Таким чином, стартові вкладення при налагоджених каналах збуту окупаються в термін від 2 до 6 місяців.

Share your thoughts