Виробництво кладочної сітки

Кладочна сітка незамінна при проведенні будівельних робіт. Вона користується стабільним попитом, тому виробництво кладочної сітки є одним з найбільш перспективних бізнес-проектів для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Важливо, що такий проект не вимагає від бізнесмена великих знань і досвіду. Нечуваних вкладень на старті не потрібно. Основне виробниче сировина — це міцна дріт, яка ділиться на відрізки потрібної довжини. З відрізків потім формується сітка. Вартість виробничої лінії починається від 250 000 рублів і залежить від комплектації і потужності. Щоб обслужити такий агрегат, достатньо двох робітників. Також потрібно буде найняти досвідченого зварника.

Загальні витрати на організацію виробництва кладочної сітки складуть не менше 1,2 мільйона рублів. При проведенні рекламної кампанії наведіть, головним чином, на оптових покупців, а саме на забудовників, які займаються багатоповерховим будівництвом. Планована окупність при налагоджених каналах збуту і належній якості готової продукції настане через 8-10 місяців.

Share your thoughts