Виробництво кевларобетона

Кевларобетон — популярний сьогодні матеріал, який отримав широке розповсюдження завдяки високим характеристикам міцності, презентабельному зовнішньому вигляду і доступною вартості. Виробництво кевларобетона здатне стати джерелом високого і стабільного доходу.

Основна відмітна особливість кевларобетона — це гладкість. Виріб з такого матеріалу виходить не просто гладким, а навіть глянцевим, що вигідно виділяє його серед шорстких «побратимів». До складу кевларобетона входять вода, пісок, цемент, барвники, мінеральні наповнювачі та пластифікатор. Технологія виготовлення нескладна, але вимагає уважного вивчення. Благо, сьогодні в Інтернеті є вся необхідна інформація.

Для організації виробництва необхідно придбати комплект обладнання, який складається з бетонозмішувача, вібростолу, формувальних ємностей, ваг і додаткового інвентарю (скребків, лопат тощо). Для розміщення всієї цієї атрибутики достатньо площі 15 кв. м, тобто відкрити невеликий цех можна навіть у власному гаражі або відповідному сараї. Стартовий капітал не перевищить 100 000 рублів.

Кевларобетон зовні нагадує натуральний камінь. З нього часто виготовляють стільниці, підвіконня, вазони, камінні портали на замовлення. Покупців варто шукати, в першу чергу, серед компаній, що займаються ландшафтним дизайном. Але і приватних клієнтів відкидати не варто. Як показала практика, саме вони приносять основний прибуток підприємствам, які займаються виробництвом кевларобетона.

Головне в цій справі — хороша реклама. Зверніться до грамотним рекламникам, будьте відповідальними та комунікабельними, і все вийде!

Поділіться своєю думкою