Виробництво керамзиту

Керамзит використовується в різних сферах діяльності. Широке застосування він знайшов у гідропоніці, також цей екологічно чистий матеріал є прекрасним утеплювачем.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На виробництві керамзиту можна побудувати прибутковий бізнес.

Для початку потрібно знайти відповідне приміщення. Ідеально, якщо виробничий цех буде знаходитися недалеко від пункту видобутку або закупівлі сировини. Основний матеріал для виготовлення керамзиту — це глина. Економічно вигідно добувати її самостійно, але на першому етапі можна обмежитися закупівлями на стороні.

Повноцінна виробнича лінія, що складається з печі для випалу, просушечного та переробного агрегатів, формувального апарата, конвеєра і холодильника, коштує близько 2,5 мільйона рублів. Це самий бюджетний варіант, річна продуктивність якого складає близько 30 000 тонн.

Існують різні технології виробництва керамзиту. Для кожної з них купується спеціалізоване обладнання. Перед покупкою лінії уважно вивчіть інструкції.

Окупність керамзитного бізнесу досить висока. Повернуться всі вкладення в термін від 12 до 24 місяців. Головне в цій справі — оперативний пошук каналів збуту.

Share your thoughts