Виробництво керамзиту

Керамзит використовується в різних сферах діяльності. Широке застосування він знайшов у гідропоніці, також цей екологічно чистий матеріал є прекрасним утеплювачем.

На виробництві керамзиту можна побудувати прибутковий бізнес.

Для початку потрібно знайти відповідне приміщення. Ідеально, якщо виробничий цех буде знаходитися недалеко від пункту видобутку або закупівлі сировини. Основний матеріал для виготовлення керамзиту — це глина. Економічно вигідно добувати її самостійно, але на першому етапі можна обмежитися закупівлями на стороні.

Повноцінна виробнича лінія, що складається з печі для випалу, просушечного та переробного агрегатів, формувального апарата, конвеєра і холодильника, коштує близько 2,5 мільйона рублів. Це самий бюджетний варіант, річна продуктивність якого складає близько 30 000 тонн.

Існують різні технології виробництва керамзиту. Для кожної з них купується спеціалізоване обладнання. Перед покупкою лінії уважно вивчіть інструкції.

Окупність керамзитного бізнесу досить висока. Повернуться всі вкладення в термін від 12 до 24 місяців. Головне в цій справі — оперативний пошук каналів збуту.

Share your thoughts