Виробництво керамзитобетонних блоків

Бетонні блоки давно і успішно використовуються в будівельній сфері. Раніше при виробництві такого виду продукції як основи виступав щебінь. Сьогодні ж його замінили на керамзит, що дозволило в рази знизити вагові показники блоків, при цьому збільшивши їх морозостійкість і теплозахист.

Виробляти керамзитобетонні блоки нескладно і на цьому можна побудувати прибутковий бізнес.

Потенційні клієнти підприємця — початківця-це і великі будівельні компанії, і фермерські господарства, і приватні особи, які планують індивідуальне будівництво.

Для запуску виробництва необхідно придбати вихідна сировина. До складу блочної продукції входить пісок, цемент, керамзит і спеціальні добавки, які втягують повітря в процес виготовлення.

Наступний етап — закупівля обладнання. Необхідний, в першу чергу, бетонозмішувач, за допомогою якого буде відбуватися змішання всіх компонентів. Друге важливе пристрій — формувальний агрегат, який надає блокам потрібну форму. Також слід придбати насосну установку для створення тиску.

Весь цей набір може бути замінений однією автоматизованої виробничої стрічкою. Звичайно, коштує вона в рази дорожче, але і працювати з нею набагато простіше.

Поділіться своєю думкою