Виробництво керамогранита

Керамограніт — міцний, зносостійкий і довговічний обробний матеріал, що характеризується естетичним зовнішнім виглядом. Власне виробництво керамограніта здатне принести чималий дохід своєму власнику.

Для успішного старту необхідно знайти приміщення під цех і придбати повноцінну виробничу лінію. Вибір обладнання на сучасному ринку досить широкий. Керамічний граніт виготовляється методом пресування. В якості основної сировини застосовують кварцовий пісок, пігменти, польові шпати, глину і воду. Етапів пресування — два. При первинному пресуванні з суміш видаляють зайву вологу і бульбашки повітря, а при повторному вже формують готовий продукт. Детальну інформацію можна знайти в мережі Інтернет, а також безпосередньо у постачальників обладнання, які в обов’язковому порядку надають послуги з навчання роботи з їх товаром.

Після нанесення візерунка на поверхню керамограніта і обробки його спеціальними складами, матеріал поміщається в піч для випалу. Потім плитка охолоджується до кімнатної температури в природних умовах.

Готовий керамограніт сортують, виключаючи браковані вироби, а потім відправляють на шліфовку, завершальну обробку і упаковку.

У Росії вже є компанії, які спеціалізуються на виробництві керамогранита, але попит на цей матеріал перевищує пропозицію, тому керамічний граніт додатково завозять до нас з інших країн. Оскільки конкуренція серед вітчизняних виробників мінімальна, зайняти гідне місце в даній бізнес-ніші не складе труднощів навіть починаючому підприємцю. Звичайно, при правильному підході до реалізації проекту і належній якості пропонованого продукту.

Поділіться своєю думкою