Виробництво кавових капсул

Машини для приготування кави сьогодні є вже в багатьох будинках і квартирах росіян. Не секрет, що для таких пристроїв необхідні спеціальні кавові капсули. Виробництво останніх в нашій країні тільки починає набирати обертів, тому у молодих підприємців є можливість зайняти поважне місце в даній бізнес-ніші.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації власного виробництва кавових капсул потрібно придбати спеціалізоване обладнання. Сучасні виробничі лінії повністю автоматизовані, але коштують недешево. Мінімальна вартість середньопродуктивного агрегату починається від 1 200 000 рублів. Це те, що стосується промислових верстатів. Існують і мініатюрні пристрої вартістю близько 100 000 рублів, але великих масштабів виробництва від них чекати не доводиться.

Також потрібно буде закупити вихідна сировина. Тут все просто: купується натуральна кава і спеціальні капсули з пластику. Готова капсула для кавоварки коштує не менше 30 рублів, при цьому собівартість її не перевищує 15 рублів. Вигода очевидна! Якщо ви зможете надати споживачеві якісний продукт, то вкладення окупляться дуже оперативно, буквально за кілька місяців.

Share your thoughts