Виробництво карнизів для штор

Віконні карнизи є, неодмінно, в кожному домі, де для прикраси і захисту вікон застосовують штори. Ця продукція користується незмінним попитом у населення нашої країни. Саме тому на виготовленні карнизів для штор можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку займіться пошуком і орендою відповідного цеху. Його площа буде не менше 300 кв. м, враховуючи, що на цій території доведеться розмістити не тільки устаткування, але і підсобні приміщення різного призначення. Цех в обов’язковому порядку повинен бути оснащений комунікаціями — опаленням, електрикою, вентиляцією, водопостачанням, каналізацією.

Візьмемо за основу підприємство, що випускає декоративні карнизи з металу. Для нормального функціонування потрібно закупити фрезерувальний і свердлувальний верстати, нарезающее пристрій, промисловий паяльник, напилок, компресор, фарбувальні апарати. Загальна вартість комплекту починається від 200 000 рублів.

У штат робочого персоналу входять технолог, фрезерувальник, художник-маляр, вантажник.

Для реклами найвигідніше використовувати друковані ЗМІ, а також радіо. Не забувайте і про Інтернет. Обов’язково створіть свій сайт з прикладами робіт і умовами замовлень.

Практика показує, що фірма з виробництва карнизів, до відкриття якої вкладено 2 мільйони рублів, окупає себе вже через 8-9 місяців. Профіт, в середньому, становить 325 000 рублів.

Share your thoughts