Виробництво каркасних автоштор

З введенням обмежень на тонування автомобілів величезну популярність почали набувати каркасні автошторки, які дозволяють швидко затемнити скло, і так само швидко відкрити його. На виготовленні цих виробів можна сьогодні побудувати дуже прибутковий бізнес.

Для початку слід орендувати цех площею не менше 400 кв. метрів, оснащений усіма комунікаціями. Приміщення потрібно впорядкувати та встановити у ньому спеціальне обладнання. Для організації повноцінного виробничого процесу знадобляться: прессовальный верстат, розігріву піч для пластику, верстат для шліфування, складальний стіл, стелаж, дрібні інструменти. Загальна вартість устаткування оцінюється у 180-200 тисяч рублів.

Не обійтися у цій справі без залучення досвідчених фахівців. Персонал виробництва досить широкий. До його складу входять інженер, майстер слюсарних робіт, маляр, керуючий верстатами, вантажники, водій-експедитор.

Для пошуку клієнтів слід провести якісну рекламну кампанію і обов’язково створити власний сайт в Інтернеті. Найбільшу користь принесе реклама на радіо і телебаченні, тому економити тут не варто.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це оптові закупівельники. Намагайтеся максимально продемонструвати свій товар, беріть участь у всіляких ярмарках, виставках і т. д.

При налагоджених каналах збуту терміни окупності бізнесу складуть від 2 до 4 місяців при початкових вкладеннях в 380 000 рублів.

Share your thoughts