Виробництво каркасних автоштор

З введенням обмежень на тонування автомобілів величезну популярність почали набувати каркасні автошторки, які дозволяють швидко затемнити скло, і так само швидко відкрити його. На виготовленні цих виробів можна сьогодні побудувати дуже прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку слід орендувати цех площею не менше 400 кв. метрів, оснащений усіма комунікаціями. Приміщення потрібно впорядкувати та встановити у ньому спеціальне обладнання. Для організації повноцінного виробничого процесу знадобляться: прессовальный верстат, розігріву піч для пластику, верстат для шліфування, складальний стіл, стелаж, дрібні інструменти. Загальна вартість устаткування оцінюється у 180-200 тисяч рублів.

Не обійтися у цій справі без залучення досвідчених фахівців. Персонал виробництва досить широкий. До його складу входять інженер, майстер слюсарних робіт, маляр, керуючий верстатами, вантажники, водій-експедитор.

Для пошуку клієнтів слід провести якісну рекламну кампанію і обов’язково створити власний сайт в Інтернеті. Найбільшу користь принесе реклама на радіо і телебаченні, тому економити тут не варто.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це оптові закупівельники. Намагайтеся максимально продемонструвати свій товар, беріть участь у всіляких ярмарках, виставках і т. д.

При налагоджених каналах збуту терміни окупності бізнесу складуть від 2 до 4 місяців при початкових вкладеннях в 380 000 рублів.

Share your thoughts