Виробництво капронових колготок і панчіх

Жодна представниця прекрасної статі не може уявити своє життя без капронових колготок і панчіх. Цей товар користується стабільно високим попитом, тому його виробництво може стати дуже прибутковим починанням для молодого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку визначтеся з асортиментом — від цього буде залежати вид сировини, який доведеться закупити. Можна проводити класичні колготки, фантазійні (з малюнком), теплі, з стягуючим ефектом і т. д. Якщо правильно підібрати обладнання, то цілком реально охопити кожен з видів продукції. Але це вимагає наявності досить об’ємного капіталу на старті.

Необов’язково купувати нове обладнання — на початковому етапі цілком реально обійтися б/у агрегатами, які можна придбати за ціною від 2 до 3,5 тисячі євро. Багатофункціональні італійські верстати, дозволяють виготовляти широкий асортимент колготок, коштують у рази дорожче (20-25 тисяч євро).

Потрібно відзначити, що стартовий капітал все одно не буде маленьким — навіть при закупівлі вживаного обладнання на організацію виробництва піде не менше 100 000 євро. Але практика показує, що окупність бізнесу досить оперативною, оскільки попит на капронові вироби тільки зростає, а націнка на них доходить до 150%. Головне — грамотно провести рекламну кампанію і залучити якомога більшу кількість оптових покупців.

Share your thoughts