Виробництво камер для коліс

Невід’ємною деталлю більшості коліс будь-якого транспорту є камера. Ці вироби користуються стабільним попитом. Гумові камери доступні за ціною, тому споживча активність щодо цього дуже висока.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним матеріалом для виготовлення камер будь-яких розмірів є гума. Її, у свою чергу, отримують з суміші натуральних каучукових волокон і синтетичних аналогів. Також до отриманого складу в обов’язковому порядку додаються хімічні елементи, отверджувачі, сажа (для кольору і армування).

Спочатку всі компоненти ретельно вимішують і потім розкочують в стрічки, які поміщають в розчин карбонату кальцію. Після обробки і сушіння гуму поміщають в лінію екструзії. Потім слідують етап нарізки, знову млин і т. д. (до тих пір, поки в результаті не вийде міцна гумова трубка). Детальну інформацію про особливості колісних камер можна знайти в мережі Інтернет.

Вартість обладнання залежить від його продуктивності, тому суму вкладень і терміни окупності підрахувати складно — все індивідуально. Рентабельність бізнесу оцінюється в 50-60%, тобто спробувати себе в цьому вигідному справі безперечно варто.

Share your thoughts