Виробництво кабель-каналів

При монтажі проводів і кабелів різного призначення усередині приміщень використовують спеціальні кабель-канали. На виробництві цих виробів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Кабель-канали діляться на три основних види — пластикові, алюмінієві і сталеві (з оцинкованої сталі). Для виготовлення кожного типу випускаються автоматизовані лінії. Комплект устаткування, що дозволяє проводити кабель-канали восьми типорозмірів, коштує не менше 3 мільйонів рублів. Така лінія може видавати за один робочий день до 11 000 погонних метрів продукції. Якщо працювати в 2 зміни, можна збільшити показники продуктивності в 2 рази.

Найбільш рентабельним вважають виробництво кабель-каналів з оцинкованої сталі. Націнка на подібні вироби в деяких випадках досягає 250%. Собівартість однієї секції сталевого каналу починається від 200 рублів, середньоринкова ціна встановилася на рівні 650 рублів. Вигода очевидна. Якщо збут чітко налагоджений, то при таких показниках окупити вкладення в бізнес можна буде за кілька місяців.

Share your thoughts