Виробництво інвалідних колясок для домашніх тварин

Перспективних бізнесів, пов’язаних з домашніми вихованцями, досить багато. Але більшість з них характеризується високою конкуренцією. При цьому існують унікальні проекти, які затребувані за кордоном і мають великі перспективи в Росії, але поки ще зовсім не розвинені в нашій країні. До таких проектів можна віднести виробництво інвалідних колясок для домашніх тварин (в основному, для кішок і собак).

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Не секрет, що нещастя з братами нашими меншими трапляються не рідше, ніж з людьми. Кішки і собаки часто отримують травми хребта, в результаті яких їх рухова активність обмежується. Але при цьому вони не перестають бути ласкавими домашніми улюбленцями і членами сім’ї. Значно полегшити життя паралізованого представника фауни і поліпшити якість його життя допомагають спеціалізовані інвалідні коляски.

Коляски для тварин-інвалідів на нашому ринку представлені в основному, імпортною продукцією. Популярністю вони не користуються, так як вартість виробів не кожному по кишені. Якщо запропонувати цільової аудиторії більш бюджетну, але не менш функціональну альтернативу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Інвалідні коляски для кішок і собак виробляють за індивідуальними розмірами. Звичайно, працювати в рамках одного регіону невигідно, тому слід подумати про можливості прийому замовлень зі всієї країни. Самі пристрої досить прості і при цьому ефективні, матеріали для їх виготовлення доступні.

Реалізувати проект можна в умовах власного гаража. Достатньо лише придбати комплект відповідних інструментів: обладнання для різання металу, різні силові ножиці, напилки, дриль, зварювальний апарат і т. д. Весь комплект інструментів і матеріалів обійдеться приблизно в 60 000 рублів.

Так як бізнес низконкурентен, то просунути свої послуги нескладно. Створіть власний сайт в Інтернеті, групи в соціальних мережах, налагоджуйте співпраця із засобами масової інформації, і клієнти обов’язково знайдуть вас самі.

Share your thoughts