виробництво індивідуальних велосипедів

Прибутковий бізнес вдалося заснувати молодому підприємцю з Набережних Човнів. Володимир Денденков колись був звичайним співробітником стандартного велопрокату і бачив, що звичні моделі велосипедів не можуть підходити всім людям без винятку. До того ж вони погано адаптовані під реалії російських доріг і погодних умов. Тому молодій людині в голову прийшла ідея створення велосипедів за індивідуальними параметрами власника, а для її реалізації Володимир користується онлайн-конструктором.

Пробну модель засновник бізнесу виготовив для себе і зрозумів, що це дуже зручно.

Коли знайомі почали цікавитися, де юнак придбав такий нестандартний транспорт, Денденков усвідомив, що його підприємство може бути досить успішним і прибутковим. І це виявилося правдою.

Охочих створити власну модель велосипеда предостатньо. Люди готові платити за ручну працю і оригінальність досить великі гроші. До речі, конструювання велотранспорту — процес тривалий і складний. Необхідно врахувати всі нюанси, ретельно зняти мірки, зробити ескізи та замовити деталі. Рами підприємець замовляє виключно в Німеччині.

Сьогодні бізнесмен працює над модернізацією власного сайту в інтернеті. У планах впровадити на інтернет-майданчик зручний онлайн-конструктор з зрозумілим інтерфейсом, щоб кожен користувач мав можливість сконструювати будь-яку модель самостійно.

Поділіться своєю думкою