Виробництво іграшкових залізниць

Іграшкові залізниці знайомі багатьом з дитячих років, але й сьогодні ця продукція для дітей не втрачає своєї популярності. Навпаки, мініатюрні потяги на рейках постійно удосконалюються, і попит на них тільки зростає. Тому виробництво іграшкових залізниць вважається перспективним проектом для розвитку власного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що подібні товари поділяються за віковими категоріями, тобто діток від 2 до 4 років, від 4 до 6 років і школярів цікавлять абсолютно різні моделі. Врахуйте це при розробці асортименту.

Особливу увагу приділіть підбору вихідного сировини. Самий доступний матеріал — це пластик. Для роботи з ним досить придбати мінімальний комплект обладнання — термопластавтомати і прес-форми. Виготовлення останніх можна замовити за індивідуальними кресленнями.

На оформлення підприємства та отримання дозвільної документації потрібно близько 3 місяців. Якщо випускати дійсно якісний товар, то можна розраховувати на постійний дохід навіть у кризовий час — на дітей у нас не прийнято економити. Запустити виробництво реально на території в 40 кв. м. Розмір стартових вкладень — 1 000 000 рублів. Середні терміни окупності при налагоджених каналах збуту — 6 місяців.

Share your thoughts