Виробництво і установка пластикових вікон

Незважаючи на величезну, здавалося б, кількість пластикових віконних прорізів в сучасних будинках і квартирах, попит на них не падає. Будівельний «бум» у всіх регіонах країни дає право думати, що послуга установки вікон з пластика буде користуватися популярністю ще довгі роки, тому такий бізнес не пізно почати.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бізнес-ідея полягає у відкритті компанії повного циклу, яка буде не лише монтувати, але і виробляти віконні, а також балконні блоки та інші пластикові конструкції.

Потрібно орендувати два приміщення: одне — під офіс, друге — під цех. Останній слід обладнати повноцінної виробничою лінією. Вартість комплекту обладнання варіюється в широкому діапазоні від 150 000 до 1,5 мільйона рублів. Все залежить від планованих масштабів діяльності, а також від розміру стартового капіталу.

Середньостатистичний штат співробітників включає майстрів по обслуговуванню лінії (від 4 до 8 осіб), заміряють-монтажників (4-8 осіб), пару водіїв, менеджера по роботі з клієнтами, бухгалтера.

В будь-якому бізнес-починанні вкрай важлива реклама. Зверніться за розробкою рекламної кампанії до хорошим фахівцям. Надалі ваш товар, якщо він якісний, зможе рекламувати сам себе.

Збувати готову продукцію можна не тільки через офіс, але і за допомогою Інтернету, який сьогодні приваблює клієнтів не гірше, ніж будь-які інші рекламні носії.

Практика показує, що мінімальний стартовий капітал у розмірі 700 000 рублів повертається до власника компанії з виготовлення та встановлення пластикових вікон вже через півроку успішної роботи.

Share your thoughts