Виробництво і продаж одноразових кальянів: бізнес-ідея для початківців, мінімальні вкладення, виробництво

Кальяни вже досить давно перетворилися в неодмінний атрибут свята або простий вечірки з нагоди гарного настрою. При цьому курять їх люди не тільки в кальянних і у себе вдома, але і на дачі, на природі, на пляжі і так далі.

Виїжджаючи за місто, любителі ароматного диму стикаються з певними труднощами. Сам кальян може бути досить громіздким і важким, займати багато місця в багажнику або салоні авто. При цьому його дуже легко розбити, оскільки колба скляна і тендітна.

Та й для того, щоб зробити хороший кальян, потрібні певні навички. Звичайно, розібратися з тим, скільки тютюну краще покласти і який вугілля використовувати, не так складно. Але не завжди є бажання вникати у всі тонкощі процесу.

Тим, кому відверто лінь займатися приготуванням кальяну або хто не хоче пошкодити дорогу колбу при виїзді на природу, приходять на допомогу одноразові кальяни.

Колба і шахта таких кальянів виготовлені з харчового пластику. Завдяки використанню цього матеріалу одноразового кальяну не страшні падіння і пошкодження. Крім того, такий кальян набагато легше по вазі, ніж звичайний (близько 300 грамів), а значить його запросто можна покласти в рюкзак і відправитися на пішу прогулянку.

Варто відзначити, що одноразовий кальян продається вже повністю готовим до вживання. Тобто він заправлений тютюном певного смаку, вугіллям і водою. Ну і саме чудове: після одноразового вживання кальяну не потрібно його розбирати і відмивати. Такий кальян розрахований лише на одноразове застосування.

Одноразові кальяни, як правило, невеликі за розміром, а значить їх можна палити в самоті. Це безсумнівний плюс для тих споживачів, які стежать за гігієною і не хочуть користуватися загальним кальяном.

Почати бізнес по виготовленню одноразових кальянів можна з відносно невеликими вкладеннями.

Вам потрібно вкластися в обладнання та форму для видування пляшок, а також на закупівлю комплектуючих — вугілля і тютюну. В цілому, на старті цілком можливо вкластися в 200-250 тис. рублів.

Збувати свій товар можна в першу чергу в кіоски з продажу кальянів і витратних матеріалів до них. В таких точках одноразові кальяни будуть продаватися як додаткова позиція. Ще один шлях — пропонувати такі кальяни влітку в місцях відпочинку, наприклад, на пляжах.

В цілому ж бізнес на виробництві одноразових кальянів підійде тим, хто хотів би почати свою справу з мінімальними вкладеннями або є починаючим підприємцем.

Поділіться своєю думкою