Виробництво і продаж художнього лаку

Всі живописці, які займаються олійним живописом, відмінно знають, що художній шедевр не зможе довго існувати без наявності якісного захисного шару. Щоб картина придбала зносостійкість, її необхідно покрити спеціальним лаком. Якісний склад надає фарбам нові відтінки, роблячи їх більш глибокими і м’якими. Художній лак — досить затребувана сьогодні продукція. На виробництві товарів цього типу можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Лаки для художників, наявні сьогодні в продажу, коштують досить дорого. При цьому виготовити не менш добротні аналоги можна в домашніх умовах, без залучення складного обладнання. Головне — грамотно розробити рецептуру і строго дозувати компоненти.

Одне з кращих покриттів для масляних картин роблять на основі лляної олії, в яку додають розплавлений копав, борат марганцю і скипидар. Детальну інформацію про нюанси приготування можна знайти в мережі Інтернет. Якщо копаловий лак зроблений правильно, він легко лягає на полотно і сохне порівняно швидко (не довше 8 годин). До речі, таке покриття можна використовувати для обробки дерев’яних поверхонь, наприклад, меблевих ніжок і інших побутових предметів.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена гранично зрозуміла і досить широка. Якісний продукт в поєднанні з грамотною рекламною допоможуть вам отримати стабільне джерело доходу, не виходячи зі стін власного будинку.

Share your thoughts