Виробництво і монтаж кухонних витяжок

Кухонні витяжки сьогодні користуються величезною затребуваністю Ці пристрої дозволяють зробити повітря в квартирі чистіше, а приготування їжі в рази комфортніше. Саме тому виготовлення і монтаж витяжок для кухні вважається одним з найбільш перспективних видів бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації цеху потрібно просторе приміщення площею до 120 кв. м. Обов’язкова умова — високі стелі (не менше 3 метрів). Виробничі лінії бувають автоматизованими і полуавтоматизированными. Останній варіант дешевше, але вимагає наявності розширеного штату співробітників. Комплект обладнання складається з комплексу для лазерної різки металу, штампувального та координатно-висікального преса, верстати для гнуття металевих листів, клепочного і зварювального апаратів, промивного пристрою, сушильної камери, фарбувальної камери, верстата для контролю балансування вентилятора, складального конвеєра і пристрої для тестування готової продукції. Загальні витрати на придбання обладнання складуть не менше 70 000 доларів.

На запуск виробництва кухонних витяжок доведеться витратити близько 90 000 доларів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 35-40%. При високих виробничих потужностях і налагоджених каналах збуту окупити вкладення можна за 1,5-2 роки. Збільшити прибуток і прискорити окупність допоможе надання монтажних послуг.

Share your thoughts