Виробництво і монтаж дерев’яних балясин

Фігурні стовпчики (балясини) мають широкий спектр застосування. З їх допомогою зводять чудові огорожі та перила. Матеріал для виготовлення балясин може бути найрізноманітнішим — від бетону до металу. Високоприбутковий бізнес можна відкрити на виготовленні стовпчиків з дерева.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вартість готового виробу залежить від великої кількості факторів, починаючи від деревної породи і закінчуючи складністю конструкції. Детальну інформацію про різновиди дерев’яних опор і технології їх виготовлення можна знайти спеціалізованої друкованої літератури, а також на сторінках Інтернету.

Для виробництва такого типу підходить довговічна, зносостійка і тверда деревина, така як модрина, дуб, сосна, ясен. При цьому найдешевші — це соснові балясини, найдорожчі — фігурні опори з дуба.

Як правило, подібні компанії укладають з замовником договір на надання цілого комплексу послуг — від виготовлення за індивідуальними вимірами до кінцевого монтажу. Тому необхідно вивчити і технології установки виробів, хоча процес цей дуже простий. Важливо, щоб відстань між опорами було однаковим, а кожна з них була надійно зафіксована.

Обладнання для виробництва балясин буває різним: в майстернях, як правило, використовують різні види верстатів: так є можливість запропонувати споживачеві широке розмаїття асортименту.

Для початку слід обзавестися токарним верстатом, заточками, стамескою, круглим прутом з металу, а також лаком і фарбою по дереву. Такий набір не вимагає наявності великої суми грошових коштів, так і окупаються вкладення за кілька місяців.

Share your thoughts