Виробництво хусток

Хустки давно перейшли з розряду необхідних головних уборів у розряд стильних аксесуарів. Їх носять не тільки жінки, але і чоловіки (для останніх актуальні спеціальні шийні моделі, а також бандани). Виробництво платочных виробів може стати прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Хустки можуть бути різних розмірних параметрів і будь-якого забарвлення. Для їх виготовлення підходять всі тканини, але перевагу слід віддавати натуральним матеріалам. У пріоритеті ситець, бавовна, вовна, шовк. Хоча і поліестер застосовувати не забороняється — вироби з нього виходять дуже красивими і зносостійкими.

Що стосується дизайну, то тут простір для фантазії починаючого підприємця відкрито. Але до наявних трендам все ж необхідно придивлятися. Так, зараз великим попитом користуються хустки з яскраво вираженим народним колоритом — плетені ажурні або тканинні розписні. Як ніколи актуальні пухові хустки за типом знаменитих оренбурзьких. Благо, створити їх сьогодні можна не тільки за допомогою рук і спиць, але і з використанням спеціальної в’язальної машини. Тому варто задуматися про створення колекції подібних аксесуарів, попередньо вивчивши технологію виробництва.

Наші співвітчизники також дуже люблять благородні шовкові, атласні і шифонові хустки з принтами. Такі принти зручно наносити на виріб за допомогою спеціальних друкарських верстатів — цифровий друк подібного типу активно розвивається.

Оцінити обсяги стартового капіталу досить проблематично. Виробництво хусток можна почати, маючи і 100 000 рублів в кишені. У цьому разі вироби випускаються в обмеженій кількості, і продають їх, як правило, через Інтернет. Але якщо є фінансова можливість, краще відразу націлитися на масове виробництво. Цей варіант, як показує практика, набагато перспективніше і вигідніше.

Share your thoughts